Klanten – Nieuwsbrief / prijsmailing

Nieuwsbrieven en prijsmailingen mogen verstuurd worden naar klanten die hebben aangegeven om alle email te willen ontvangen (mailingcode=1).

Afmelden voor nieuwsbrieven kan op 2 manieren:

– voor nieuwsbrieven die via het nieuwsbrief-systeem op de webserver verstuurd worden: de klant klikt zelf op de afmeld-link onderin de nieuwsbrief en de webserver plaatst dat emailadres op de niet-mailen-lijst. Met ANB5Webconnect kunnen deze afmeldingen gesynchroniseerd worden naar de lokale database.

– de klant stuurt een (reply met een) afmeld-verzoek: in het blauwe pakket kan de mailingcode aangepast worden naar 2=notificaties of naar 0=niet-mailen. Deze combinatie van klantnummer en emailadres wordt dan verwijderd uit de lijst met abonnees op de nieuwsbrief.